BANGKOK, KAMBODZA PÄRLID – ANGKOR WATI TEMPLID, TONLE SAPI JÄRV, PHNOM KHULENI KOSK JA
NÄDAL PUHKUST KOH CHANGI PARADIISISAAREL


Reisid 22.12.2017 - 05.01.2018 (hind 1790 Eur/in) ja 19.01.2018 - 02.02.2018 (1690 Eur/in)

 

1.-2.päev. Lend Riia-Taskent- Bangkok väljub 23.55. 

Eesti ja Tai ajavahe on 5 tundi. Bangkoki Lennujaamas ootab meid buss, mis viib meid hotelli, kuhu on lennujaamast vaid pooletunnine sõit. Hotelli nimi on Tara Garden 3* http://taragardenthai.com/

Puhkame end korralikult välja ja juba hommikul alustame põnevat seiklust ajas ja ruumis!

3.päev 

Hommikusöögi pakid paneb hotel meile kaasa, sest alustame oma päeva päris vara - kella 5.00 paiku alustame sõitu Kambod¼a suunas. Sõit piiripunkti Mekongi jõe ääres võtab koos lõunasöögipeatusega umbes neli tundi. Piiri ületame jalgsi, Kambod¼a poolel ootab meid kohalik buss. Kambod¼a viisa on tasuline, vormistamiseks on vaja üks värviline pilt 4x6 cm ja 50$ sularaha. Kella 16.00-17.00 paiku oleme kohal oma peatuspaigas järgmiseks neljaks ööks. Siem Reap – tõlkes Siiami kaotus, on värav Angkori templite juurde, kuid mitte ainult. Linna õhustik on ajaloost suisa paks – koloniaalarhitektuur, hiinalinn, riisiväljad tema ümber, traditsioonilised Apsarate tantsuetendused, Angkori Rahvusmuuseum, lähedalasuv Tonle Sapi järv vietnamlaste ujuvküladega – need on vaid vähesed näited ümbruskonna eksootilistest huviväärsustest. Meie peatuspaigaks on kesklinna vahetus läheduses asuv hotell Hima Boutique või sarnane http://www.himaboutique.com/


4. päev

Hommikusöök hotellis. Angkor Wati templid. Bussisõit hotellist Angkor Watti võtab umbes pool tundi. Angkor Watis oleme terve päeva. Asjatundlik kohalik giid, kelle jutt tõlgitakse eesti keelde, juhib meid läbi Khmeeri riigi ajaloo ja keerukate hinduistlike ning budistlike sümbolite maailma. Peale Angkor Wati külastust teeme pausi, puhkame ja jätkame päeva sisenedes läbi imposantse värava Angkori Thomi (tõlkes suur linn) templikompleksi. Käime Bayoni templis, Elevantide ja Leeprahaige Kuninga terrassi. Lisaks külastame ka Phre Rupi templit.  (hind koos õhtusöögiga buffet`restoranis ca 95 USD. Kambod¼a riik koos Sokha hotellidega, kes vastutavad Angkori ajaloopargi korrasoleku eest tõstis hinna kahekordseks 1.veebruaril 2017.)

5. päev

Hommikusöök hotellis. Vahelduseks templitele ja ajaloole veedame selle päeva seilates traditsioonilise puupaadiga 
Tonle Sapi järvel. Tonle Sap on suurim mageveejärv Kagu-Aasias, temast voolab välja samanimeline jõgi, mis ühineb Mekongiga Phnom Penhi lähistel. Me näeme “ujuvat küla”, mille põhiliselt vietnamlastest elanikud koos oma paatmajadega vahetavad elukohta vastavalt veetasemele. (hind koos lõunasöögiga ca 50 USD)

Vaba pärastlõuna. Siem Reapis on lugematud massaa¼isalongid, baaride tänav ja koloniaalarhitektuuri parimad näidised piirkonnas. Meie käsutuses on ka hotelli bassein, et lõõgastuda ja veidi puhata. Õhtul soovijaile 
Phare tsirkuse külastus. Tsirkus ei paku vaatamiseks ühtki vangistatud looma, etenduse tähtedeks on hoopiski kohalikud akrobaadid, kelle oskused hämmastavad ka paljunäinud tsirkusesõpru (hind ca 15 USD). Teise võimalusena saate soovi korral külastada maailmakuulsa Tiffany show sarnast transvestiitide etendust, Kaunid kostüümid, ilus muusika, ilus teatrisaal – lady boyd on tõelised glamuurikuningannad! (hind ca 25 USD)

6.päev

Hommikusöök hotellis. Peale sööki asutame end teele rahuliku maakoha suunas Kuleni mäe ümbruskonnas, kus asus Khmeeri Impeeriumi pealinn kuni 9.sajandini. Selle päeva naelteks on loendamatud iidsed templid, 1000 linga jõgi, lamav Buddha ja Phnom Khuleni kaskaadidena langev juga.


7.päev

Hommikusöök hotellis. Alustame sõitu Tai Kuningriiki, ületame taas piiri, vahetame busse ning umbes kaheksa tundi peale lahkumist jõuamegi kohale Koh Changile ehk Elevandisaarele. Kas olete lapsena kadestanud Tommyt ja Annikat, kelle Pipi kutsus kaasa Kurrunurruvuti saarele? Kai Bae rand oma lookas kookospalmidega toob kindlasti meelde lapsepõlves loetu. Meie peatuskohaks on Paradise Bungalows, lihtne, romantiline ja eurooplaste hulgas ülipopulaarne majutuspaik Kai Bae südames (www.paradisebungalows.net). Kõikides majakestes on dušš, tualett, konditsioneer, televiisor ja terrass. Kohe meie majakeste kõrval elavad elevandid, kelle hommikust pesemist ja söötmist on heal juhul võimalik vaadata oma ukse eest.

 8.-12 päev


Hommikusöögid igal hommikul. Nendeks päevadeks pakume järgmisi tegevusi:

- elevandisafari koos elevantide ujutamisega ca 1200 bahti (20-25 €, sõltub osavõtjate hulgast)
- päev merel (privaadilaev, snorgeldamisvarustus, lõunasöök, karastusjoogid, snäkid) ca 1300 bahti (25-30€)
- Khlong Phlu rahvuspargi külastus, suplus koskede all, Ban Sa Lak Pethi wat ja sadam ja mereandide degusteerimine (ca 1300 bahti)
- kokanduskursus ca 1500 bahti13.päev

Hommikusöök. Toad vabastame kell 12.00 alustame sõitu Bangkokki. Majutus samas hotellis.

14.päev

Hommikusöök. Soovijaile lisatasu eest Bangkoki linnaekskursioon koos lõunasöögiga Bayoke Sky pilvelõhkuja 76.korrusel. Vaba aeg.

15.päev

Hommikusöök. Meie lend Bangkok-Taskent-Riia  väljub  08.01.2016  kell 11.20, Riias oleme  kell 21.10.Koju jõuame päevitunutena ja nii mõnegi kogemuse võrra rikkamana :-)


  • Reisijuht Kelli Palmet (eesti ja vene keel)

    Pildiotsingu angkor wat tulemus


Reisi hind sisaldab:

- lennupileteid Riia – Bangkok – Riia  
- kõiki transfeere Tais ja Kambod¼as
- 13 ööbimist kahekohalistes tubades koos hommikusöökidega
- kogenud eestikeelse giid-rühmajuhi teenust


Lisatasu eest:

- kindlustus
- ekskursioonid

NB! Piisava soovijate hulga korral organiseerime transfeeri Tallinn - Riia - Tallinn.Reisi kohe, maksa hiljem!


Reisiraha.ee pakub koostöös ABC Reisidega võimalust tasuda reisi eest järelmaksuga. Vali endale ABC Reisidest meelepärane reis, täida Reisiraha.ee kodulehel laenutaotlus ja sõida puhkama juba täna!

 

 

Käesolevate pakkumise puhul on tegemist reisikorraldaja Novatours, KidyTour, Aurinko, Ekspressreisid ja Mouzenidis Travel reisidega. Reisibüroo on antud reisikorraldajate volitatud edasimüüja. Tutvuge reisibüroo ABC Reiside ja reisikorraldajate reisi/müügitingimustega siit: http://www.abcreisid.com/?m=6&ms=50

 

Täpsem info ja broneerimine: Tel 682 55 33  ja info@abcreisid.com