KREEKA, ATEENA


Jalgsiekskursioon Akropolis
Teile avaneb Antiik-Kreeka põnev maailm suurejoonelises Ateena Akropolis. Ingliskeelne giid.
Kestus 3 tundi
Hind alates 36 €/in

Ateena linnatuur
Ekskursiooni käigus tutvute Kreeka ajaloo tähtsamate kohtade ja ehitistega: Panathinaikose staadion, Zeusi tempel, Akropoli templid ja lossid jpm. Hinna sisse kuulub bussitransport, ingliskeelne giid, sissepääsupilet Akropoli.
Kestus 4 tundi
Hind alates 67 €/in


Mükeene, Epidaurose teater ja Argolis

Väljasõit mööda imekaunist rannikut Epidaurose antiikteatrisse, mis mahutab 14 000 vaatajat. Sõit jätkub Mükeenesse, mis on üle 3000 aasta olnud tähtis kultuuriline keskus Kreeka ajaloos. Reisi lõpus külastatakse maalilist Argolise linna. Hinna sisse kuulub bussitransport, ingliskeelne giid, lõunasöök kohalikus tavernis ning sissepääsupiletid.

Kestus 10 tundi

Hind alates 89 €/in


Seiklusrikas päev Delphis
Legendi järgi oli Delphi koht, kus kaks kotkast, kelle peajumal Zeus erinevates maailma otstes lahti lasi, uuesti kohtusid. Zeus püstitas sellele kohale Püha kivi ja Delphi sai tuntuks maailma keskpunktina. Piisab ainsast pilgust loodusele, et mõista, miks antiik-kreeklased Delphit maakera "nabaks" kutsusid. Haarav vaatepilt köidab juba enne, kui avaneb võimalus külastada Apollo pühamu võimsaid varemeid ja kuninglikku varakambrit. Hinna sisse kuulub bussitransport, lõunasöök, kohalikus tavernis, ekskursioonid ingliskeelse giidiga Apollo templisse, varakambrisse ning Delphi muuseumi.
Kestus 10 tundi 15 minutit.
Hind alates 89 €/in


SAKSAMAA, BERLIIN


Berliini ajalugu
Ekskursioon Berliini muuseumisse, mille iga ruum räägib erineva loo Berliini ajaloost. Külastatakse ka hoone all asuvat aatompommivarjendit, mis mahutab 3600 inimest ja on siiamaani täiesti töökorras.
Hind alates 10 €/in

Külma sõja aegne Berliin
Ekskursioon Berliinis, giidi abiga kuulete põnevaid jutte külma sõja aegse linna kohta. Tutvustatakse piirivalvurite, CIA ning liitlasvägede ohtlikku igapäevaelu.
Kestus 3 tundi
Hind alates 12 €/in

GDR muuseum
Tutvuge Berliini ajalooga huvitaval ja mängulisel viisil. GDR muuseumis on vähesed asjad klaasi taha peidetud, pea kõike saab katsuda ja järgi proovida.
Hind alates 5,50 €/in

PRANTSUSMAA, PARIIS

Pariisi jõekruiis

Sõit jõelaevaga mööda Seine'i jõge. Möödutakse jõe ääres asuvatest Pariisi vaatamisväärsustest: Eiffeli torn, Notre Dame'i katedraal jne.

Kestus 1 tund

Hind alates 11 €/in


Louvre muuseum

Giidiga ekskursioon Louvre'i muuseumis. Osalejatele tutvustakse Louvre'is asuvaid maailmakuulsaid teoseid, muuhulgas ka Leonardo Da Vinci Mona Lisa maali.

Kestus 2 tundi 30 minutit

Hind alates 74 €/in


Pariisi tuur ja õhtusöök Eiffeli tornis

Linnatuur algab kahetunnise ekskursiooniga Pariisi kesklinnas: Champs Elysées, Triumfikaar, Concorde'i väljak, Notre Dame jne. Peale ekskursiooni toimub lõunasöök Eiffeli tornis asuvas restoranis.
Kestus 3 tundi 30 minutit
Hind alates 98 €/in

Moulin Rouge - kabareeshow
Tõeline elamus Prantsusmaa vanimas kabarees! Nautige värvikat tantsuetendust ja kuulsat kankaani. Etenduse kõrvale pakutakse shampanjat.
Kestus 2 tundi
Hind alates 102 €/in


Lido show ja Bonheur õhtusöök

Liso show on teine maailmakuulus kabareeetendus Pariisis. Samal ajal serveeritakse vaatajaile

klassikaline prantsuse õhtusöök (3-käiguline).

Kestus 3 tundi

Hind alates 195 €/in


TŠEHHI, PRAHA


Praha linnaekskursioon
1-tunnine bussiekskursioon mööda kaunist Praha linna. Tutvutakse põhiliste vaatamisväärsuste ning arhitektuuriliste monumentidega. Ekskursiooni võib kaasa teha ka õhtusel ajal, siis sõidetakse läbi tulesäras kesklinna.
Kestus 1 tund
Hind alates 9,50 €/in

Vltava jõekruiis
Kruiis mööda Vltava jõge. Möödutakse Praha lossist, kuulsast Karli sillast ja Praha vanalinnast. Reis lõppeb Cechuvi silla juures. Hinna sisse kuulub edasi-tagasi bussitransport jõesadamasse ja ingliskeelne giid.
Kestus 1 tund 30 minutit
Hind alates 13,50 €/in


Praha õlletuur
Kui oled väsinud vaatamisväärsustest, siis on see tuur just sulle! Külastatakse Praha parimaid pubisid, maitstakse õiget Tšehhi õlut ning süüakse kohalikku toitu. Hinna sisse kuuluvad kolm õlut ja lõunasöök.
Kestus 3 tundi
Hind alates 25 €/in

Ekskursioon Bohemia klaasitehasesse
Ekskursioon Bohemia klaasitehasesse koos inglise keelse giidiga. Näete oma silmaga, kuidas meistrite käe all valmivad kristallklaasist esemed. Kohapeal võimalik osta soodsa hinnaga klaastooteid.
Kestus 3 tundi 30 minutit
Hind alates 34 €/in

Väljasõit Cesky Krumlovisse
Linnaekskursioon UNESCO maailma kultuuripärandisse kantud keskaegses Cesky Krumlovis, ingliskeelne giid. Tutvutakse renessanssiajastust pärit lossiga ning unikaalse barokkteatriga, mis on säilinud oma algupärasel kujul tänapäevani. Peale lõunat jalutuskäik linna südames. Hinna sisse kuulub sissepääs lossi ja teatrisse ning lõunasöök.
Kestus 11 tundi
Hind alates 67,50 €/in

AUSTRIA, VIIN

Belvedere palee 
Kuningliku Belvedere palee külastus 
Hind alates 14 €/in

Riiklik ajaloomuuseum
Külastage üht lugupeetavamat muuseumi maailmas. Tähtsaimaks eksponaadiks on 25 000 aastat vana Willendorfi Veenus.
Hind alates 10,50 €/in


Antud pakkumiste puhul on tegemist AS Estravel ekskursioonidega. Reisibüroo ABC Reisid on Estraveli volitatud müügiagent. Tutvu ABC Reiside ja Estraveli reisitingimustega siit: http://www.abcreisid.com/?m=6&ms=50


 

Täpsem info ja broneerimine: Tel. 682 55 33 ja info@abcreisid.com