Reisile minnes tekib tihtilugu küsimus, kas maksab teha kindlustus ja milline oleks see kõige sobivam. Tekkida võivate ootamatuste vastu saab end kaitsta, sõlmides kas tervise-, reisi-või pagasikindlustuse.

 

Kindlustuse hind sõltub reisi sihtkohast (Põhjamaad, Euroopa, USA), kestusest ning valitud kindlustussummast. Kindlustus on soodsam lastele, üliõpilastele, gruppidele ja püsiklientidele. Kui reisida koos perega, saab kindlustada pere noorimad lapsed tasuta.


Tervise-ehk meditsiinikindlustus
katab kulud, mis on tekkinud seoses reisija ootamatu haigestumise või õnnetusjuhtumiga.


Reisikindlustus
sisaldab endas lisaks ka tervisekindlustust, kattes ka reisi ärajäämise, katkemise ning reisile või transiitlennule hilinemisest tingitud kulud.


Pagasikindlustus
katab kulud pagasi varguse või kaotsimineku korral.

NB! Salva Kindlustuse lisakindlustus

Alates 9. juunist pakub Salva Kindlustus klientidele reisitõrke lisariski, mis hakkab katma looduskatastroofidest (näiteks maavärin, maalihe, vulkaanipurse, orkaan, tsunaami, üleujutus), tuumaenergiast, radioaktiivsusest, epideemiast või keskkonna saastatusest põhjustatud reisitõrke kahjusid.

 

 

Pakume teile SALVAkindlustust, kes on meie head ja usaldusväärsed koostööpartnerid. Samuti saate endale ise meie kodulehelt kindlustuse vormistada, mis on soodsam ja muidugi ka mugav. 

 

 

Soovitame enne lepingu sõlmimist tutvuda tingimusteg ning vajaduselt konsulteerida asjatundjaga.

Kindlustustingimustega saate tutvuda siit: 

 

SALVA tingimused: http://www.salva.ee/index.php?page=197&


 

Vormista kindlustus siin:  http://www.abcreisid.com/?booking

 

Täpsem informatsioon: Tel. 682 55 33 ja info@abcreisid.com